My Shortlist

Your shortlisted jobs will appear here. To view your shortlist: Login Or Register

More Jobs Like This
Date Added: Thu 10/12/2020

Senior Account Manager/Business Development Manager

Warsaw, Poland
Add To Shortlist Apply Now

Job Type: Permanent

Salary: / monthly

HAYS Poland

Jesteśmy największą na świecie firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. W Polsce zajmujemy się rekrutacją ekspertów od 2002 r. i cały czas powiększamy swój udział w rynku. To dobry powód, żeby nas lepiej poznać.

HAYS IT Contracting

Linia biznesowa HAYS IT Contracting to odpowiedź na potrzeby obecnego rynku. Wspieramy naszych Klientów w realizacji projektów IT poprzez outsourcing najlepszych specjalistów z branży IT. Czujesz, że ta branża to wyzwanie dla Ciebie? Sprawdź nas!

Wraz z rozwojem naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż usług ITC (body leasing)
  • Rozwój współpracy i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy
  • Analiza rynku oraz inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży
  • Skuteczna realizacja postawionych celów sprzedażowych
  • Doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań oraz wsparcie merytoryczne klientów
  • Tworzenie ofert dla klientów i negocjacje umów
  • Reprezntowanie firmy
  • Raportowanie bieżących działań

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B
  • Mile widziana znajomość branży IT oraz usług IT Contractingu
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Zorientowanie na klienta biznesowego oraz zdolność identyfikacji jego potrzeb
  • Proaktywna postawa w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Umiejętność priorytetyzacji powierzonych zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie z przejrzystym systemem premiowym
  • Pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do nauki języka obcego, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • Program wewnętrznych szkoleń nastawiony na podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników
  • Pracę w zespole, który cały czas się rozwija!
Apply Now